Znajdź nas

Nowość w ofercie – kolekcja młotkowana

Nowość w ofercie – kolekcja młotkowana

Od 1 września 2016 roku wprowadziliśmy do naszej oferty cegły i płytki ręcznie formowane z kolekcji młotkowanej. Cegły elewacyjne produkowane są w jednej z największych cegielni holenderskich z najwyższej jakości gliny, która poddawana jest obróbce, a następnie wypalana w temperaturze 1250°C. Niezwykła kolorystyka, niepowtarzalna powierzchnia lica, a do tego doskonałe parametry techniczne powodują, że cegły i płytki ręcznie formowane de Rijswaard cieszą się uznaniem projektantów, architektów i klientów w całej Europie.

Kolekcja młotkowana

Im cegła twardsza tym efekt lepszy to główna zasada młotkowania, która przyświeca kolekcji cegieł młotkowanych de Rijswaard. Cegły i płytki elewacyjne z kolekcji młotkowanej poddawane są dodatkowej obróbce mechanicznej, dzięki której zyskują niepowtarzalny wygląd. Proces odbywa się w specjalnym bębnie, który obraca się wzdłuż własnej osi. Cegły elewacyjne zderzają się ze sobą i w ten sposób tracą ostre krawędzie, a zyskują zaokrągloną, delikatną fakturę powierzchni.

Cegły ręcznie formowane z kolekcji doskonale nadają się do aranżacji wnętrz, a także do wykończenia elewacji zewnętrznych.

Dobrą alternatywę dla cegły stanowi płytka elewacyjna. Można ją stosować we wnętrzach, a także na elewacjach czy innych obiektach małej architektury. Płytki ceglane ścienne z kolekcji młotkowanej doskonale imitują cegłę i tworzą we wnętrzach wyjątkowy klimat. Ze względu na swoje właściwości techniczne dobrze sprawdzają się jako płytki cokołowe.

Produkty z kolekcji młotkowanej dostępne są w wyjątkowo korzystnej cenie:

-płytka elewacyjna cena – 3,27-2,88 zł/szt. w tym rabat 35%

-cegła elewacyjna cena – 3,80- 4,35 zł/szt. w tym rabat 25%

Zapraszamy do naszego showroomu, gdzie można obejrzeć i kupić cegły i płytki z kolekcji młotkowanej. Salon mieści się na ulicy Połczyńskiej 115 B w Warszawie.